2.1.16

L, 3120. päev: uuel aastal uue hooga

Poes. Öölauale uus lugemislamp ja esikusse uus laelamp. Philipsi laelambi peale ütlen, et ei-ei, Philipsit enam ei taha, mu sõrmed on jämedamad kui 1 cm. Uuel lambil on ühenduspesa tervelt 2½ cm paks.

Kes teab, mis on kaalujälgijate punkt, võib teha järgmine kord majandustarvete poes kaaslasele pisietenduse: minge vahvliraudade riiuli juurde ja liigutage raua kaant üles-alla, iga kord öeldes: „Suss! ja 13 punkti! Suss! ja 13 punkti!”

Edasi käib E toidupoes, ma ootan ostudega ees pingi peal. On uus telefon ja selles on internet! Poepakid kaaluvad kahe peale kokku 38,1 kg.

Eemaldan vanalt, äravistavalt lugemislambilt kõik kasutatavad osad, eriti ühendusjuhtme.

Uus telefon kukub täna esimest korda maha, õues asfaldi peale, selili. Ma pole tahtnud algseid kaitsekilesid maha võtta, enne kui saabub samasugune kummist kaitseümbris kui vanemal uuel telefonil (mida toob Amazon, sest poes seda muidugi ei müüda – poes on sada mustmiljon kaks telefonitarvikut ainult ühele telefonimargile ja -mudelile – uusimale iPhone’ile). Aga algsed kaitsekiled on libedad ja puudub ka kõrgem serv nagu kaitsekattel, kust saab kergesti haarata. Muidugi on maas just selles kohas asfaldil lahtine kivi, mis tekitab kaitsekilele täkke, just 2 mm kaamerast eemal.

No comments: