10.5.16

T, 3241. päev: kadunud fail

Hiljuti uuendus Eesti telefoni Android ja saladuslikult kadus Mavericki teekonnapunktide fail. Alles on eelmise telefoni vana, teadagi juulist 2015. Vahepeal olen läbi töötanud näiteks kodulinna rahvakeelsete kohanimede loetelu ning kandnud sinna mitmeid muid huviväärsusi, mis on jäänud fotodele, samuti mitmed huvipunktid tundmata tulevikku lükkunud Wuppertali-reisi jaoks. Oleks lahe, kui mõlemas telefonis oleks sama fail, mis tähendab, et teen uuendusi ühes telefonis ja aeg-ajalt saadan faili teise telefoni ning kirjutan sealse faili üle; varem tegin Eesti telefonis. Teises telefonis on teekonnapunktide fail novembrist 2015, hea seegi, seal on vähemalt peal need kodulinna kohanimed ning naaberlinna huviväärsused koos kõigi kolme joa ja kuulsa eraku koopaga. Saadan selle siis Eesti telefoni ja otsustan, et kuivõrd vahepealsed uuendused on haihtunud, võin teekonnapunkte sama hästi uuendada ka teises telefonis.

Saame hakkama kangelasteoga, et ostame Lufthansa lennukipiletit ainult viis päeva ette. Te ju teate, kuidas kaks nädalat enne lendu olevat LH piletihinnad neljakohased? — Valesti teate.

Jube vihm päeval ja õhtul. Alanud on mustikahooaeg – E leiab õhtul põrandalt veel koerte küljest kukkunud täisimenud puuke.

No comments: